Organizátorská schůzka

V sobotu proběhla schůzka organizátorů, která přináší docela dost změn dopadající na turnajové, Magicové hraní v našem klubu.

Tak si hezky počtěte. :)

 

Ahoj kluci,

                sobotní organizátorská schůzka přinese hned několik změn na pořádané turnaje. Změny se dotknou téměř všech turnajů. Pojďme na to mrknout trochu detailně.

Hlavním informačním kanálem směrem k hráčům se stane Facebooková skupina, jejímiž jste členy.

FNM turnaje budou začínat v 16:30, tedy o hodinu později, než jste byli zvyklí. Změna platí od 17. února 2017.

Začátky turnajů pořádaných v sobotu jsou nadále beze změny, tedy 10:00 hodin. Registrace bude začínat v 9:30 hod.

Na turnajích (krom Prerelease a „Launch Parties“) budeme nově na ceny rozdávat výherní poukázky v hodnotě 60 Kč. Jejich distribuce bude předem avizovaná, ale rozdílná u rozdílných typů turnajů (viz níže). Změna platí také od 17. února 2017.
Poukázky bude možné utratit za jakékoliv zboží v prodejně Jotunheim.

A pojďme na jednotlivé typy turnajů.

FNM TURNAJE – stále budeme držet doporučenou politiku, tedy FNM turnaje jsou vstupní branou pro nováčky do turnajového světa.

FNM Constructed – vstupné zůstává 50 Kč, na ceny krom standartních price cards rozdáme 1 poukázku na dva hráče. Jednu si automaticky odnese vítěz turnaje na základě standingů, ostatní budou losovány.

FNM Draft – nastavujeme dvě podoby FNM Booster Draftů, drafty v rámci FNM chceme pořádat 2x do měsíce. Prvnímu z nich, finančně přístupnějšímu říkejme „Low Cost FNM Booster Draft“. Vstupné je stanoveno na 200 Kč, na ceny budou rozdány pouze FNM karty.
Druhý je nastavený „FNM Draft Competitive“ s těmito pravidly. Vstupné 400 Kč. Na 2 hráče rozdáme 5 poukázek na ceny. Distribuce cen pak bude v tomto modelovém případě:
8 hráčů = 20 poukázek. 8 poukázek pro vítěze, dále 4 poukázky pak pro každého 6ti bodového. Pokud něco zbyde, pak náhodná distribuce.
Ano, tato podoba draftu není úplně nováčkovsky přístupná, ale reagujeme na podněty hráčů, kdy si na limited „chtějí o něco zahrát“. Byť v rámci FNM.

JOTUNHEIM NIGHT MAGIC – z tradičního pondělí přesunujeme tyto turnaje nově na čtvrtek. Začátek beze změny, tedy 18 hodin a pravidla stejná jako FNM Constructed.

SOBOTNÍ TURNAJE – s jejich pořádáním jsme skončili „kdysi“ a ani ti nejfousatější organizátoři si nemohou vzpomenout, kdy to vlastně bylo. 😊 Jistý je však důvod. Hráčský nezájem. Ale proč ne, můžeme to znovu zkusit. Bude to protipól FNM turnajů, jako možný tréning na velké turnaje. Sobotní constructed budeme pořádat 1x – 2x do měsíce, vstupné 200 Kč, na ceny 5 poukázek na 2 hráče.

PRERELEASE TURNAJE – nadále beze změn, vstupné 600 Kč, na ceny 2 boostery na hráče na ceny

LAUNCH PARTY 2HG – vstupné zůstává na 800 Kč na tým, na ceny přidáváme 1 booster, tedy 3 boostery na tým.

GAME DAY – snížili jsme vstupné na 80 Kč. Na ceny jedna poukázka na hráče, plus karty a pro vítěze herní podložka. Tato změna se nebude týkat Game Daye Aether Revolt. Takže až někdy v květnu.

No a to je asi všechno.

Doufáme, že změny a úpravy jsou pro vás, hráče směrem k lepšímu a organizátoři doufají, že to přispěje k vyšší atraktivnosti a návštěvnosti na turnajích.

Díky za pozornost.